Şampiyonlara Tören

15.12.2015  

10 – 14 Aralık 2015 tarihleri arasında Sırbistan’ın Senta Kentinde düzenlenen 14-15 yaş Serbest Stil Güreş Balkan Şampiyonası’nda Türk Milli Takımımız Şampiyon olmuştur. Türk Milli Takımı’nda, Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımından 42 kiloda Alperen Bal Balkan Şampiyonu, 32 kiloda Melih Çelik Balkan İkincisi ve 53 kiloda Cavit Acar Balkan Üçüncüsü olmuştur.

Şampiyon Güreşçilerimiz için Kızılcahamam Belediye Hizmet binası önünde tören düzenlendi.

Törene , İlçe Kaymakam Vekili Aydın Erdoğan, Belediye Başkan Vekili Ahmet Arslanoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu,  İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Milli Eğitim Müdür Vekili Veli Karakuş, İlçe Spor Müdürü Nahit Şahin, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Arslanoğlu yaptığı konuşmada; Güreşi önemsiyor ve benimsiyoruz. Güreş bizim için vazgeçilmez ata sporumuzdur. Sporun her alanında desteklerimiz devam etmektedir. Avrupa ve Balkan Şampiyonu çıkarmış olan Belediye Spor Kulübümüz aynı zamanda Futbolda da şampiyon olmuştur. 

Öncelikle sporcularımızı, ailelerini, antrenörlerini, öğretmenlerini ve spor kulübü yöneticilerini tebrik ediyorum.

Son olarak bir hatırlatma bulunan Arslanoğlu, Büyükler Takımımız Birinci lige yükselme mücadelesi vermekte olup 17-18 Aralık 2015 tarihlerinde Sakarya'da yarı final mücadelesi verecektir. Bu sporcularımızında bizlere birinci lig hediyesi vereceğini ümit ediyorum. dedi.

 

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.