Teşkilat Toplandı

25.12.2015  

AK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını yaptı

25.12.2015 Cuma günü, Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Ankara İl Başkan Yardımcıları, Kızılcahamam Koordinatörü Hasan Akalan, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ve partililer katıldı.

Toplantı, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başladı. Devamında, Yerel Yönetimler Başkanı Güray ALTUNAY Faaliyet Raporunu okudu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Belediye Başkanı Muhittin Güney İlçemiz Karşıyaka Mahallesi ve Yenice Mahallesi Büyük Kaplıca civarında yapılacak olan kentsel yenileme ve dönüşüm projesi hakkında sunum üzerinde bilgi verdi.

Danışma meclisinde Ankara İl yönetim kurulu Üyesi Uğur Kızılca teşekkür konuşması yaptı.

Programda Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım tarafından Seçimlerde özverili çalışmalarından dolayı Parti Yönetim Kurulu üyelerine, Sandık Başkanlarına, Sandık Üyelerine, Kadın Kolları, Gençlik kollarına, Belediye Meclis Üyelerine, Belediye Başkanı Muhittin Güney’in eşi Ayşe Güney’e ve İl Yöneticilerine teşekkür belgesi takdim edilirken, Belediye Başkanı Muhittin Güney ve İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’a ise plaket takdim edildi.

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.