Bahçeli Kızılcahamamda

10.1.2016  

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Karşılayarak 100.yıl müzesini gezdirdi.

MHP’nin Kızılcahamam‘da yapacağı toplantı için ilçemize gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ilk ziyaretini Ülkücü Şehitler Anıtı'na yaptı. Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney Devlet Bahçeli’yi Ülkücü Şehitler anıtnda karşılayarak ilçemize hoşgeldiniz dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Ülkücü Şehitler Anıtı ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Muhittin Güney ile birlikte Kızılcahamam’ın simgesi haline gelen ve Şehit Fatih Duru Parkı'nda bulunan Şehit Ağacını ziyaret etti. Başkan Güney’in daveti üzerine Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni ziyaret eden Devlet Bahçeli'ye, müzede 1999 yılında Kızılcahamam ziyaretine geldiğinde Belediye Başkanı Muhittin Güney’in babası ile çektirdiği fotoğraf gösterildi. Kızılcahamam’ın tarihi dokusunun bulunduğu, kaybolan mesleklerin yer aldığı ve Kızılcahamamlı şehit, gazi ve hayırseverlerin maketlerinin bulunduğu müzeyi çok beğendiğini söyleyen Bahçeli müze tanıtımında görevli Osman Ünsal’a ve böylesine değerli bir yeri Kızılcahamam’a kazandıran Belediye Başkanı Muhittin Güney’e teşekkür etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ile birlikte müze önünde hatıra fotoğraf çektirdi.

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.