Yeniçerilerden Forma ve Atkı

27.1.2016  

Osmanlıspor Taraftar Derneği Kızılcahamam Şube Sorumlusu Anfa Güvenlik Amiri Hakan Gülşen, Kızılcahamam Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer’e Osmanlıspor forması ve atkısını hediye etti.

Gülşen, her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alan başta Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e, Ak Parti İlçe Başkanımız Sefa Yıldırım’a ve Başkan Danışmanımız ve Genel Koordinatörümüz İhsan Taşer’e teşekkürlerimi sunarım. Biz taraftarların her türlü isteklerini yerine getirerek daha verimli ortam sunmaları bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Bizde böyle güzel bir ortamda kendilerine Osmanlıspor kulübümüzün formalarından ve atkılarından hediye ettik. Biz genç yeniçeriler olarak diyoruz ki “Herkes sever fakat biz ölürüz”

Belediye ve Teşkilat olarak sporu önemseyip beğendiklerini dile getiren yetkililer anlamlı hediyeden dolayı sevinçlerini poz vererek getirdiler.

Osmanlıspor, Ankara Belediyespor adıyla, 21 Mart 1978 tarihinde Ankara'da kurulmuş ve Süper Lig'de mücadele eden Türk futbol kulübüdür. Maçlarını 20.000 kişilik Osmanlı Stadyumu'nda oynamaktadır. 1998 yılında Büyükşehir Belediye Ankaraspor ismini almıştır. 2005 yılında kulüp yönetiminin aldığı karar sonucunda futbol branşı Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinden çıkartılarak Ankaraspor A.Ş. adı ile özelleştirilmiştir. Böylece Ankaraspor bir spor kulübü değil, bir futbol kulübü hüviyetine bürünmüştür. 2014-15 sezonu öncesinde kulübün Ankaraspor olan ismi Osmanlıspor Futbol Kulübü, mavi-beyaz olan renkleri ise mor-sarı olarak değiştirilmiştir. Ayrıca bunlara bağlı olarak logo da yenilenerek kulübün kuruluş yılı olarak 2014 yılı tescil edilmiştir. 

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.