Başbakan Kızılcahamam'da

22.3.2016  

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kızılcahamam’da esnafımızı ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Başbakan Davutoğlu’na Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç refakat etti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Grup Toplantısı’nın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’la birlikte ilçemiz Kızılcahamam’a geldi. Başbakan Davutoğlu, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri istişare ve eğitim kampı toplantısına katılmak üzere geldiği ilçemizde, toplantının yapılacağı güzergah üzerinde kendisini bekleyen vatandaşlarımızı görünce, makam aracından inerek sohbet etti. Ankara Caddesi üzerinde bulunan esnafımızla konuşan Başbakan Davutoğlu, çay ocağında da hem çay içti hem de vatandaşlarımızla sohbetini sürdürdü.

Toplantı öncesi Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Ak Parti İlçe Teşkilat Yönetimi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu karşıladı.
Kızılcahamam Swiss İnternational Otel ortaklarından Yusuf Öztürk Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Bakan Çağatay Kılıç’a otel hakkında bilgiler verdi. Ak Partinin istişare toplantılarını daha önce burada yaptığını belirterek, tekrar ilçemize gelmeleri yönünde davette bulundu. 

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.