DEV BİR PROJE DAHA HAYAT BULUYOR

18.11.2017  

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney'in girişimleriyle ilçemize çok güzel bir proje daha kazandırılıyor. Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ortak çalışması ile Kızılcahamam Kargasekmez meviine KIRSAL ÜRÜN PAZARI PROJESİ gerçekleştiriliyor.

Kızılcahamam Kargasekmez mevkiinde yapılacak olan kırsal ürün pazarının çalışmaları Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından başlatıldı.

Projenin protokolü, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven ile Kızılcahamam Orman İşletme Müdürü Mehmet Üstünyer arasında Orman Bölge Müdürlüğünde Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya'nın da katılımı ile imzalandı. Belediye Başkanı Muhittin Güney, ilçemizde yetiştirilen yöresel ürünlerimizin pazarlanması açısından büyük önem taşıyan bu projenin hayata geçmesinde emeği olan Orman Bölge Müdürülüğü, Kızılcahamam Orman İşletme Müdürlüğü ve Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Proje içerisinde; Kır Lokantası, Kır Kahvesi, Ahşap Çeşme, Otopark Alanı, Yöresel Satış Ünitesi, Büfe, Kamelyalar, Çatılı Piknik Masaları, Mescit, İdari Bina, Tuvaletler, Yürüyüş Yolları ve Ahşap Çocuk Oyun Alanı bulunuyor.

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.