Ak Parti İlçe Kongresine Davet

24.11.2017  

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kızılcahamam İlçe Kongresi başlıyor. Temayül ve istişare süreçleri tamamlanan İlçemizin Kongresi 01 Aralık 2017 Cuma günü Saat 14:00 Adem Özbekler Kültür Merkezinde yapılacak.


Kongrenin şölen havasında geçmesi için gerekli tüm hazırlığı yapan AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı, Bölge Milletvekilleri ve İlçe Teşkilatlarına davetiyelerini hazırladı.

Üç dönemdir İlçe Başkanlığı görevini yürüten Sefa YILDIRIM, yerini Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Süleyman ACAR’a bırakıyor.

İki başkanın birlikte yapmış olduğu görüşmede, “Kongrelerimiz şölen havasında geçecek”
“Kutlu yürüyüşün devamı olan 6. Olağan Kongre süreci başladı. İlçe Teşkilatımız gerekli tüm hazırlıkları yapıyor. Cuma günü kongremizi yapıyoruz. İnşallah İlçemizin heyecan duyacağı yeni bir dönemi hep birlikte başlatmış olacağız. İnanıyoruz ki Kızılcahamam İlçe Başkanlığında başlayan değişim ve dönüşümün aşk ve şevkle yaşanacak olmasıdır.

“Yürüyüşümüzün heyecanını hep birlikte hissetmeliyiz”
Bugüne kadar partide görev almış ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Sefa YILDIRIM, sürecin bir bayrak yarışı olduğunun altını çizerek görev alacak tüm teşkilat mensuplarına da teşekkür etti. YILDIRIM, “Malumunuz bu bir bayrak yarışı ve bu süreçten sonra bayrağı Süleyman ACAR kardeşimize teslim etmiş olacağız. Ben, bu vesileyle bugüne kadar partimiz için davamız için büyük fedakârlık yapan ve hizmetleri geçen tüm kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bu zorlu ve yeni dönemde görev alacak kardeşlerimize de Cenab-ı Hak’tan üstün başarılar diliyorum. Bu kutlu davada hep birlikte olmak önemli. Bu yürüyüşün heyecanını hep birlikte hissetmeliyiz. Bu çalışmanın ilçemiz için hayırlar getirmesini diliyorum” 01 ARALIK 2017 CUMA günü Saat 14:00 Adem Özbekler Kültür Merkezinde yapılacak Kongremize Tüm Halkımızı davet eder saygılar sunarım.

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.