Başkan'dan Sene Başı Hediyesi

3.10.2015  

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney İlçe merkez ve mahallelerinde bulunan İlk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı öncesinde öğrencilere ve velilere müjde veren Belediye Başkanı Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan ile birlikte Kazım Karabekir İlkokulunda kırtasiye malzemesi dağıtımını gerçekleştirdiler.

'Kitaplar devletten kırtasiyeler Belediye’den' sloganı ile 2 bin 480 öğrenciye zengin-fakir ayırt etmeksizin kırtasiye malzemesi dağıtan Başkan Güney, "Tek derdimiz öğrencilerimizin okumasıdır. Çünkü onlar geleceğin yöneticileri ve bizleri muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak bireylerdir. Sizlerin okuması için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesini diliyorum." diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan ise Belediye Başkanı Muhittin Güney’e eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

İçerisinde çok sayıda defter, kalem, silgi ve kalemtıraş bulunan kırtasiye malzemeleri tüm ilköğretim okulu öğrencilerine dağıtıldı.

Bu Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yapın

Bu habere (0) yorum yapılmıştır.